Довідково-правові системи (ДПС)
Референт-Консультант
Інфо-Бухгалтер
Сторінка
користувача

Спеціалізована правова система, спрямована на висвітлення питань законодавчого регулювання господарських і трудових відносин на підприємствах різних форм власності та видів діяльності. Якщо Ви керуєте невеликим підприємством або тільки збираєтеся організувати або розширити свій бізнес - ця правова система для Вас!

Головний бухгалтер на підприємстві оцінить довідково-правову систему «Дінай:Бос» як доповнення до ДПС «Дінай:Гросбух» в рамках «Бізнес-комплекту» , а надійним помічником юриста стане комбінація систем «Дінай:Бос» і «Дінай:Судова практика» («Юркомплект») .

Система доступна в форматах офф-лайн (встановлення на комп'ютер користувача) и "Дінай Air" (доступ через Інтернет)

ІНФОРМАЦІЙНЕ НАПОВНЕННЯ
 • повний перелік кодексів
 • всі нормативні акти , що регулюють господарські та трудові відносини на підприємствах усіх рівнів і форм власності
 • всі редакції нормативних актів на будь-яку дату
 • інформація про законопроекти
 • коментарі експертів до найбільш важливих і складних нормативних актів
 • консультації з провідних спеціалізованих друкованих видань, які висвітлюють особливості підприємницької діяльності , господарських та трудових відносин
 • судові рішення , постанови , роз'яснення щодо суб'єктів підприємницької діяльності
 • зразки договорів , кадрової документації , деяких процесуальних документів та документів для звернення до суду , типові документи і бланки
 • повний перелік посадових інструкцій
 • довідкова інформація з питань господарської діяльності та трудових відносин (реєстрація та ліцензування , договірні відносини , інформація про банки , адреси та телефони профільних управлінь Міністерства юстиції України , державних нотаріальних контор та ін )
  Більше 65 тис. документів впорядковані за допомогою багаторівневого класифікатора
 • Створення , реорганізація та ліквідація суб'єктів підприємництва
 • Загальні питання ліцензування та патентування
 • Сертифікація та стандартизація. Монополізм і конкуренція
 • Особливості ведення окремих видів діяльності:
  - аудиторська діяльність ;
  -банківська діяльність ;
  -виробництво та торгівля алкогольною та тютюновою продукцією ;
  - виробництво , експорт , імпорт CD ;
  -виробництво та передача електроенергії;
  - інвестиційна та інноваційна діяльність ;
  - охорона здоров'я , ветеринарія, карантин рослин;
  - рекламна діяльність ;
  -телебачення і радіо , видавнича діяльність , друковані ЗМІ ;
  - торгівельна діяльність та сфера послуг ;
  - транспорт;
  -туристичні послуги;
  - фінансові послуги , страхова діяльність ;
 • Основи фінансової діяльності та оподаткування
 • Майно підприємства
 • Інтелектуальна власність
 • Оренда та лізинг
 • Договірні відносини
 • Земельні відносини
 • Відносини з персоналом
 • Відповідальність і безпеку підприємства
 • Екологічна безпека . Природні ресурси
 • Конституція і кодекси
СТРУКТУРА ІНФОРМАЦІЙНОГО МАСИВУ
Структура информационного массива

- Вся інформація представлена у вигляді трьох великих інформаційних блоків: «Нормативні документи» , «Консультації, проводки» , «Бланки, довідки, новини» .

- Інформація в блоках систематизована за допомогою « Динамічного інтелектуального класифікатора » - унікального дерева тематичних добірок , які дозволять Вам глибоко вивчити вибрану тему , не упускаючи деталей. А сортування в добірках за типом , органу , датою або номером допоможе Вам вивести на верхній рівень найбільш цікаві для Вас документи . У тематичних добірках знаходяться тільки діючі документи . Якщо документ втратив силу , він переноситься в архів.

АНАЛІТИЧНІ РЕСУРСИ

- «Огляди законодавства» щотижня готуються аналітиками Компанії «Дінай» і являють собою інформацію про зміни в законодавстві,, регулюючому господарську діяльність та трудові відносини на підприємствах;

- «Актуальна тема» представляє собою спеціальні добірки консультацій по найбільш хвилюючим професійне співтовариство темам;

- Авторські консультації фахівців Компанії «Дінай»;

- «Огляди преси» готуються фахівцями Компанії «Дінай» щотижня і висвітлюють суть консультацій з провідних бухгалтерських видань, доданих в систему протягом минулих 7 днів. Цей ресурс допоможе Вам швидко ознайомитися з матеріалами спеціалізованої преси і, при необхідності, перейти за гіперпосиланням до повного тексту найбільш цікавою для Вас консультації.

- «Законодавчий анонс» вперше в Україні запропоновано Компанією «Дінай» користувачам правових систем. Анонс готується щотижня і являє собою список документів, які надійшли на реєстрацію в Міністерство юстиції України. За допомогою цього ресурсу Ви зможете «Бачити на крок вперед», прогнозуючи ситуацію на важливій для Вас ділянці законодавчого поля.

- Бюлетень «Документи, які набирають чинності» вперше в Україна запропонований Компанією «Дінай» користувачам правових систем. Бюлетень готується щодня. З його допомогою Ви дізнаєтесь, які документи набули чинності в конкретний день і не пропустіть важливі зміни в законодавстві. При необхідності, Ви зможете перейти до цікавого Вас документом за гіперпосиланням.

- Аналітична обробка текстів документів - всі зміни в текстах нормативних документів виділені кольором: червоним - самі останні зміни, зеленим - всі попередні зміни, а сірим курсивом додані коментарі наших спеціалістів щодо того, коли і яким документом ці зміни вносилися.

ІНСТРУМЕНТАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ
інструментальні можливості

- «Нові документи» формуються щодня і представляють собою добірки документів, що додані до довідково-правової системи «Дінай: Бос» в конкретний день.

- Кнопки швидкого переходу дозволяють миттєво перейти у відповідний розділ з найсвіжішими нормативними документами, консультаціями або матеріалами довідково-новинного характеру.

- «Пошук розділів» призначений для зручної та ефективної роботи з багаторівневим динамічним інтелектуальним класифікатором. Задавши в картці пошуку розділів слова, що характеризують тему Вашого питання, Ви знайдете всі тематичні добірки, у назві яких ці слова зустрічаються.

інструментальні можливості

- «Простий пошук документа» зручний у випадках, коли користувач має мінімум інформації про шуканий документ. Вибравши одну з трьох закладок, Ви тим самим обмежуєте діапазон пошуку одним з трьох інформаційних блоків (НОРМАТИВНИХ АКТІВ, КОНСУЛЬТАЦІЙ, ДОВІДОК / БЛАНКІВ.) . Залежно від обраного блоку у формі відображаються поля для реквізитів, властивих заданому типу документів.

«Розширений пошук» (викликається шляхом натискання на кнопку «Додати реквізити документа» у формі простого пошуку) дозволяє звузити діапазон шуканих документів, обмеживши пошук документами одного або декількох типів, а також відібрати документи за ознакою видавших їх органів.

«Контекстний пошук» (викликається шляхом натискання на кнопку «Додати до пошук слова з тексту»). Діапазон пошуку звужується і обмежується тільки тими документами, в тексті яких містяться задані словосполучення чи окремі слова.

- «Розширений пошук усередині документа» надзвичайно зручний для роботи з великими документами. Цей інструмент допоможе Вам знайти в документі ті що цікавлять Вас фрагменти тексту. Програмістами Компанії «Дінай» вперше в Україні реалізовано унікальний алгоритм пошуку: Ви зможете знайти не тільки задане словосполучення, але і фразу, в якій шукані слова розділені іншими, невідомими Вам, словами (до 5-ти слів).

інструментальні можливості

- Значно спрощує роботу з документами, представленими в довідково-правовій системі «Дінай: Бос», і функція «Схема документа» . Натискання на відповідну кнопку відображає структуру змісту документа, що дозволяє швидко перейти до потрібного розділу, статті або пункту без необхідності перегляду всього документа.

- «Посилання з документа» представляють собою список всіх документів, на які посилається даний документ. За гіперпосиланнями Ви зможете перейти до повних текстів цих документів.

- «Посилання на документ» представляє собою список документів, які посилаються на даний документ. За гіперпосиланнями Ви зможете перейти до повних текстів цих документів.

- «Документи користувача» являють собою спеціальний розділ, в якому Ви можете створити власний класифікатор з документів, якими часто користуєтеся.

Copyright © 2007 "СофтСервіс". Всі права захищені. Дизайн і розробка Олександр Любенко. Підтримка і супровід Наталія Кіліпко .