Довідково-правові системи (ДПС)
Референт-Консультант
Інфо-Бухгалтер
Сторінка
користувача

Унікальний на українському ринку продукт - довідково-правова система, в якій висвітлено різні аспекти законодавчого регулювання розміщення, обігу та обліку цінних паперів, діяльності суб'єктів фондового ринку, а також особливості здійснення приватизації.

Містить в собі повний спектр консультаційної і довідкової інформації правова система «Дінай:Цінні папери» є незамінним інструментом інформаційної підтримки підприємств-учасників ринку цінних паперів.

ІНФОРМАЦІЙНЕ НАПОВНЕННЯ
 • всі нормативні акти , що регулюють діяльність підприємств, що працюють на ринку цінних паперів
 • всі редакції нормативних актів на будь-яку дату
 • коментарі експертів до найбільш важливих і складних нормативних актів, що регламентують роботу фондового ринку
 • консультації з провідних спеціалізованих друкованих видань з актуальних питань у сфері обігу цінних паперів , приватизації , інвестиційної діяльності
 • судові рішення , постанови , роз'яснення щодо діяльності суб'єктів ринку цінних паперів
 • типові документи, бланки, форми звітності учасників ринку ЦП
 • перелік учасників ринку ЦП
 • словник термінів , що описують роботу ринку цінних паперів
 • довідкова інформація (адреси і телефони територіальних відділень НКЦПФР, аукціонних центрів, торгово - промислових палат, перелік товарних бірж, державних нотаріальних контор)
  Більше 22 тис. документів впорядковані за допомогою багаторівневого класифікатора
 • Вексельний ринок
 • Професійні учасники ринку ЦП
 • Навчання, атестація і ліцензування фахівців
 • Державне майно. Приватизація
 • Бухгалтерський облік
 • Оподаткування ЦП
 • Оцінка майна
 • Організіції, регулюючі ринок ЦП
 • Обмеження монополізму
 • Адміністративні послуги
 • Загальногосподарські документи
 • Кодекси України
 • Документи про визнання такими, що втратили чинність, нормативно-правових актів
 • Інформація щодо законопроекту
СТРУКТУРА ІНФОРМАЦІЙНОГО МАСИВУ
Структура інформаційного масиву

- Вся інформація представлена у вигляді трьох великих інформаційних блоків: «Нормативні документи» , «Консультації, проводки» , «Бланки, довідки, новини» .

- Інформація в блоках систематизована за допомогою « Динамічного інтелектуального класифікатора » - унікального дерева тематичних добірок , які дозволять Вам глибоко вивчити вибрану тему , не упускаючи деталей. А сортування в добірках за типом, органом, датою або номером допоможе Вам вивести на верхній рівень найбільш цікаві для Вас документи . У тематичних добірках знаходяться тільки діючі документи. Якщо документ втратив силу, він переноситься в архів.

АНАЛІТИЧНІ РЕСУРСИ

- «Огляди законодавства» щотижня готуються аналітиками Компанії «Дінай» і являють собою інформацію про зміни в законодавстві, що регулює діяльність підприємств на ринку цінних паперів;

- «Законодавчий анонс» вперше в Україні запропоновано Компанією «Дінай» користувачам правових систем. Анонс готується щотижня і являє собою список документів, які надійшли на реєстрацію в Міністерство юстиції України. За допомогою цього ресурсу Ви зможете «Бачити на крок вперед», прогнозуючи ситуацію на важливій для Вас ділянці законодавчого поля.

- Бюлетень «Документи, які набирають чинності» вперше в Україна запропонований Компанією «Дінай» користувачам правових систем. Бюлетень готується щодня. З його допомогою Ви дізнаєтесь, які документи набули чинності в конкретний день і не пропустіть важливі зміни в законодавстві. При необхідності, Ви зможете перейти до цікавого Вам документа за гіперпосиланням.

- Аналітична обробка текстів документів - всі зміни в текстах нормативних документів виділені кольором: червоним - самі останні зміни, зеленим - всі попередні зміни, а сірим курсивом додані коментарі наших спеціалістів щодо того, коли і яким документом ці зміни вносилися.

ІНСТРУМЕНТАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ
інструментальні можливості

- «Нові документи» формуються щодня і представляють собою добірки документів, що надійшли до довідково-правової системи «Дінай: Цінні папери» в конкретний день.

- Кнопки швидкого переходу дозволяють миттєво перейти у відповідний розділ з найсвіжішими нормативними документами, консультаціями або матеріалами довідково-новинного характеру.

- «Пошук розділів» призначений для зручної та ефективної роботи з багаторівневим динамічним інтелектуальним класифікатором. Задавши в картці пошуку розділів слова, що характеризують тему Вашого питання, Ви знайдете всі тематичні добірки, у назві яких ці слова зустрічаються.

інструментальні можливості

- «Простий пошук документа» зручний у випадках, коли користувач має мінімум інформації про шуканий документ. Вибравши одну з трьох закладок, Ви тим самим обмежуєте діапазон пошуку одним з трьох інформаційних блоків (НОРМАТИВНИХ АКТІВ, КОНСУЛЬТАЦІЙ, ДОВІДОК / БЛАНКІВ.) . Залежно від обраного блоку у формі відображаються поля для реквізитів, властивих заданому типу документів.

«Розширений пошук» (викликається шляхом натискання на кнопку «Додати реквізити документа» у формі простого пошуку) дозволяє звузити діапазон шуканих документів, обмеживши пошук документами одного або декількох типів, а також відібрати документи за ознакою видавших їх органів.

«Контекстний пошук» (викликається шляхом натискання на кнопку «Додати до пошуку слова з тексту»). Діапазон пошуку звужується і обмежується тільки тими документами, в тексті яких містяться задані словосполучення чи окремі слова.

- «Розширений пошук у середині документа» надзвичайно зручний для роботи з великими документами. Цей інструмент допоможе Вам знайти в документах що цікавлять Вас фрагменти тексту. Програмістами Компанії «Дінай» вперше в Україні реалізовано унікальний алгоритм пошуку: Ви зможете знайти не тільки заданий словосполучення, але і фразу, в якій шукані слова розділені іншими, невідомими Вам, словами (до 5-ти слів).

інструментальні можливості

- Значно спрощує роботу з документами, представленими в довідково-правовій системі «Дінай: Цінні папери», і функція «Схема документа» . Натискання на відповідну кнопку відображає структуру змісту документа, що дозволяє швидко перейти до потрібного розділу, статті або пункту без необхідності перегляду всього документа.

- «Посилання з документа» представляють собою список всіх документів, на які посилається даний документ. За гіперпосиланнями Ви зможете перейти до повних текстів цих документів.

- «Посилання на документ» являє собою список документів, які посилаються на даний документ. За гіперпосиланнями Ви зможете перейти до повних текстів цих документів.

- «Документи користувача» являють собою спеціальний розділ, в якому Ви можете створити власний класифікатор з документів, якими часто користуєтеся.

Copyright © 2007 "СофтСервіс". Всі права захищені. Дизайн і розробка Олександр Любенко. Підтримка і супровід Наталія Кіліпко .