Довідково-правові системи (ДПС)
Референт-Консультант
Інфо-Бухгалтер
Сторінка
користувача

Спеціалізована довідково-правова система, що забезпечує інформаційно-правову підтримку професійної діяльності бухгалтера. Прекрасно підійде для бухгалтерії малого та середнього підприємства.

Система доступна в форматах офф-лайн (встановлення на комп'ютер користувача) и "Дінай Air" (доступ через Інтернет)

ІНФОРМАЦІЙНЕ НАПОВНЕННЯ
 • нормативні акти , що регулюють діяльність бухгалтера в різних галузях господарювання
 • всі редакції нормативних актів на будь-яку дату
 • авторські консультації аналітиків Компанії « Дінай » та партнерських організацій
 • коментарі експертів до найбільш важливих і складних нормативних актів
 • бланки звітності у форматах Word і Excel з формулами для автоматичного розрахунку показників
 • довідкова інформація для бухгалтера
 • календар бухгалтера зі швидким переходом до форм звітності
 • інформація про законопроекти
  Більше 60 тис. документів впорядковані за допомогою багаторівневого класифікатора
 • Національні стандарти та рекомендації щодо їх застосування
 • Організація і ведення бухобліку
 • Галузеві особливості ведення бухобліку
 • Державне регулювання та контроль
 • Бюджет і бюджетні відносини
 • Загальні питання оподаткування
 • Податки і збори
 • Облік фінансово - розрахункових операцій
 • Оплата праці. Відпустки. Відрядження. Стипендії. Пенсії
 • Ціноутворення
 • Іноземна валюта
 • Компенсаційні виплати
 • Здійснення аудиторської діяльності
 • Кодекси України
СТРУКТУРА ІНФОРМАЦІЙНОГО МАСИВУ
Структура інформаційного масиву

- Вся інформація представлена у вигляді трьох великих інформаційних блоків: «Нормативні документи» , «Консультації, проведення» , «Бланки, довідки, новини» .

- Інформація в блоках систематизована за допомогою « Динамічного інтелектуального класифікатора» - унікального дерева тематичних добірок , які дозволять Вам глибоко вивчити вибрану тему, не упускаючи деталей. А сортування в добірках за типом, органом, датою або номером допоможе Вам вивести на верхній рівень найбільш цікаві для Вас документи. У тематичних добірках знаходяться тільки діючі документи. Якщо документ втратив силу, він переноситься в архів.

АНАЛІТИЧНІ РЕСУРСИ

- Авторські консультації Компанії «Дінай» і консалтингових фірм - це повноцінні статті, що роз'яснюють особливості та правила застосування тих чи інших норм бухгалтерського законодавства, що попереджають про можливі небезпеки і способах їх запобігання

- «Огляди законодавства» щотижня готуються аналітиками Компанії «Дінай» і являють собою інформацію про зміни в законодавстві, що регулює діяльність бухгалтера.

- «Колекція проведень» представляє бухгалтерські проведення, що відображають найбільш поширені господарські операції. Проведення підготовлені нашими фахівцями на основі конкретних ситуацій, прокоментовані і доповнені елементами податкового обліку (з гіперпосиланнями на відповідні нормативні акти).

- «Актуальна тема» представляє собою спеціальні добірки консультацій з найбільш хвилюючими професійне співтовариство темами.

- «Огляди преси» готуються фахівцями Компанії «Дінай» щотижня і висвітлюють суть консультацій з провідних бухгалтерських видань, доданих в систему протягом минулих 7 днів. Цей ресурс допоможе Вам швидко ознайомитися з матеріалами спеціалізованої преси і, при необхідності, перейти за гіперпосиланням до повного тексту найбільш цікавої для Вас консультації.

- «Законодавчий анонс» вперше в Україні запропоновано Компанією «Дінай» користувачам правових систем. Анонс готується щотижня і являє собою список документів, які надійшли на реєстрацію в Міністерство юстиції України. За допомогою цього ресурсу Ви зможете «Бачити на крок вперед», прогнозуючи ситуацію на важливій для Вас ділянці законодавчого поля.

- Бюлетень «Документи, які набирають чинності» вперше в Україні запропонований Компанією «Дінай» користувачам правових систем. Бюлетень готується щодня. З його допомогою Ви дізнаєтесь, які документи набули чинності в конкретний день і не пропустіть важливі зміни в законодавстві. При необхідності, Ви зможете перейти до цікавого Вам документа за гіперпосиланням.

- Аналітична обробка текстів документів - всі зміни в текстах нормативних документів виділені кольором: червоним - самі останні зміни, зеленим - всі попередні зміни, а сірим курсивом додані коментарі наших спеціалістів щодо того, коли і яким документом ці зміни вносилися.

ІНСТРУМЕНТАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ
інструментальні можливості

- Кнопки швидкого переходу до новин, довідок, календаря бухгалтера допомагають швидко відкрити найбільш динамічні інформаційні масиви. Все нове Ви побачите відразу. Для зручності кнопки оснащені підписами.

- «Календар бухгалтера» допоможе Вам не тільки вчасно підготувати і здати звітність, але й швидко знайти необхідні форми за допомогою гіперпосилань; також календар нагадає Вам про терміни сплати зборів, платежів, внесків, і за допомогою гіперпосилань переведе Вас на документи, що регламентують порядок їх здійснення.

- «Нові документи» формуються щодня і представляють собою добірки документів, що надійшли в систему в кожен конкретний день.

- «Нові консультації» формуються щодня і являють собою добірки консультацій Компанії «Дінай», консалтингових фірм і спеціалізованих ЗМІ, що надійшли в систему в кожен конкретний день.

інструментальні можливості

- «Пошук розділів» призначений для зручної та ефективної роботи з багаторівневим динамічним інтелектуальним класифікатором. Задавши в картці пошуку розділів слова, що характеризують тему Вашого питання, Ви знайдете всі тематичний добірки, у назві яких ці слова зустрічаються.

- «Пошук документа» в правових системах «Дінай» по праву можна вважати революційним. Цей інструмент по своїй гнучкості, зручності, варіативності формування запитів, швидкості і точності їх виконання не має аналогів на ринку правових систем:

- Пошукове вікно має три рівні: простий пошук, розширений пошук і контекстний пошук;

- Ви можете зафіксувати будь-яку, зручну для Вас, ступінь розгорнення вікна так, щоб у подальшому вікно відкривалося тільки для простого пошуку, простого + розширеного пошуку або ж в повністю розгорнутому вигляді: простий + розширений + контекстний пошук;

- При виборі органів видання і типів шуканих документів, Ви можете скористатися зручними словниками, в яких зібрані всі існуючі типи документів та органи видання, як існуючі, так і неіснуючі.

- Контекстний пошук ви можете здійснювати не тільки за словами або словосполученнями, а й з уточненням проміжних слів у словосполученні.

інструментальні можливості

- «Розширений пошук усередині документа» надзвичайно зручний для роботи з великими документами. Цей інструмент допоможе Вам знайти в документі цікаві Вам фрагменти тексту. Програмістами Компанії «Дінай» вперше в Україні реалізовано унікальний алгоритм пошуку: Ви зможете знайти не тільки задане словосполучення, але і фразу, в якій шукані слова розділені іншими, невідомими Вам, словами (до 5-ти слів).

- «Схема документа» незамінна в роботі з великими документами: ви бачите всі розділи відкритого документа і можете швидко перейти до потрібного.

- «Посилання з документа» представляє собою список всіх документів, на які посилається даний документ. За гіперпосиланнями Ви зможете перейти до повних текстів цих документів.

- «Посилання на документ» представляє собою список документів, які посилаються на даний документ. За гіперпосиланнями Ви зможете перейти до повних текстів цих документів.

інструментальні можливості

- «Картки до бланків звітності» допомагають швидко перейти до найбільш зручному формату бланка, консультаціям з його заповнення та нормативним актам, що регулюють дану звітність.

- «Документи користувача» являють собою спеціальний розділ, в якому Ви можете створити власний класифікатор з документів, якими часто користуєтеся.

Copyright © 2007 "СофтСервіс". Всі права захищені. Дизайн і розробка Олександр Любенко. Підтримка і супровід Наталія Кіліпко .