Довідково-правові системи (ДПС)
Референт-Консультант
Інфо-Бухгалтер
Сторінка
користувача

Загальнозаконодавча правова система «Дінай: Професіонал» була створена з метою задовольнити потреби користувачів в більш повному обсязі інформації, ніж той, яку можуть дати навіть 5 спеціалізованих правових систем разом. Такий обсяг інформації необхідний у першу чергу юристам, а також бухгалтерам, коло обов'язків яких виходить за рамки суто бухгалтерських.

«Дінай: Професіонал» дуже ефективний як корпоративна правова система - тематичне дерево інтелектуального класифікатора дозволить кожному фахівцю вибрати інформацію, що цікавить саме його.

Система доступна в форматах офф-лайн (встановлення на комп'ютер користувача) и "Дінай Air" (доступ через Інтернет)

ІНФОРМАЦІЙНЕ НАПОВНЕННЯ
 • повна база нормативних актів України
 • всі редакції нормативних актів на будь-яку дату
 • інформація про законопроекти
 • коментарі аналітиків до найбільш важливих і цікавих нормативних актів у всіх сферах суспільного життя, прикріплені до самих документів, допоможуть швидко розібратися в суті нових норм
 • база «Консультації», сформована статтями з друкованих видань, що фігурують у спеціалізованих ДПС, а також з авторських консультацій Компанії «Дінай» та її партнерів
 • судові рішення, постанови, роз'яснення щодо суб'єктів підприємницької діяльності
 • всі форми документів для друку , для зручності користувачів згруповані за різними напрямками серед яких:
  - Форми документів для бухгалтерської діяльності (у тому числі бланки звітності та первинних документів у форматах Word, Excel і Excel з формулами, завжди в актуальному стані) ;
  - Типові і зразкові господарські та цивільно-правові договори і переддоговірні документи;
  - Зразки внутрішньофірмових документів;
  - Кадрова документація (посадові інструкції, кадрові накази, зразки трудових договорів та контрактів);
  - Документи для ведення окремих видів діяльності (ЗЕД, страхування, діяльність на ринку ЦП, туризм, освіта, медицина та багато інших);
  - Процесуальні документи (позови, скарги, клопотання тощо).
 • довідкова інформація за такими напрямками:
  - Оголошення про визнання нормативних актів недійсними;
  - Фінансова та статистична інформація (індекс інфляції , облікова ставка НБУ тощо);
  - Курси валют і металів (починаючи з 1992 року);
  - Довідкова інформація для бухгалтерів ( в т.ч. «Календар бухгалтера» ) ;
  - Довідкова інформація для госпдіяльності ;
  - Довідкова інформація по ЗЕД ;
  - Довідкова інформація для страхування ;
  - Довідкова інформація по судовим питанням ;
  - Адреси та телефони контролюючих органів ;
  - Словники професійних термінів .
  Більше 150 тис. документів впорядковані за допомогою багаторівневого класифікатора
 • Конституція України. Кодекси
 • Державний та суспільний устрій
 • Господарська діяльність
 • Бюджет та податкове законодавство
 • Бухгалтерський облік та звітність
 • Цивільне, цивільне процесуальне право
 • Зовнішньоекономічна діяльність
 • Трудове законодавство. Соціальний захист
 • Житлове законодавство. Житлово-комунальне господарство
 • Кримінальне, кримінально-процесуальне, кримінально-виконавче законодавство
 • Адміністративне законодавство
 • Сімейне законодавство
 • Судова практика
 • Міжнародні правовідносини
СТРУКТУРА ІНФОРМАЦІЙНОГО МАСИВУ
Структура інформаційного масиву

- Вся інформація представлена у вигляді трьох великих інформаційних блоків: «Нормативні документи», «Консультації», «Бланки, довідки, новини».

- Інформація в блоках систематизована за допомогою «Динамічного інтелектуального класифікатора» - унікального дерева тематичних добірок, які дозволять Вам глибоко вивчити вибрану тему, не упускаючи деталей. А сортування в добірках за типом, органом, датою або номером допоможе Вам вивести на верхній рівень найбільш цікаві для Вас документи. У тематичних добірках знаходяться тільки діючі документи. Якщо документ втратив силу, він переноситься в архів.

АНАЛІТИЧНІ РЕСУРСИ

- «Огляди законодавства» щотижня готуються аналітиками Компанії «Дінай» і являють собою добірку матеріалів про найбільш важливі зміни в законодавстві України.

- «Актуальна тема» представляє собою спеціальні добірки консультацій з найбільш хвилюючими професійне співтовариство і широко обговорюваними в пресі темами.

- Авторські консультації фахівців Компанії «Дінай» і її партнерів.

- «Колекція проведень» представляє бухгалтерські проведення, що відображають найбільш поширені господарські операції. Проведення підготовлені нашими фахівцями на основі конкретних ситуацій, прокоментовані і доповнені елементами податкового обліку (з гіперпосиланнями на відповідні нормативні акти).

- «Огляди преси» готуються фахівцями Компанії «Дінай» щотижня і висвітлюють суть авторських консультацій і матеріалів з провідних спеціалізованих видань, доданих в правову систему за минулі 7 днів. Цей ресурс допоможе Вам швидко ознайомитися з переліком найцікавіших матеріалів і, при необхідності, перейти за гіперпосиланням до повного тексту найбільш цікавою для Вас консультації.

- «Законодавчий анонс» вперше в Україні запропоновано Компанією «Дінай» користувачам правових систем. Анонс готується щотижня і являє собою список документів, які надійшли на реєстрацію в Міністерство юстиції України. За допомогою цього ресурсу Ви зможете «Бачити на крок вперед», прогнозуючи ситуацію на важливій для Вас ділянці законодавчого поля.

- Бюлетень «Документи, які набирають чинності» вперше в Україна запропонований Компанією «Дінай» користувачам правових систем. Бюлетень готується щодня. З його допомогою Ви дізнаєтесь, які документи набули чинності в конкретний день і не пропустіть важливі зміни в законодавстві. При необхідності, Ви зможете перейти до цікавого для Вас документа за гіперпосиланням.

- Аналітична обробка текстів документів - всі зміни в текстах нормативних документів виділені кольором: червоним - самі останні зміни, зеленим - всі попередні зміни, а сірим курсивом додані коментарі наших спеціалістів щодо того, коли і яким документом ці зміни вносилися.

ІНСТРУМЕНТАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ
інструментальні можливості

- Кнопки швидкого переходу дозволяють миттєво перейти у відповідний розділ з найсвіжішими нормативними документами, консультаціями або матеріалами довідково-новинного характеру.

- «Нові документи» формуються щодня і представляють собою добірки документів, що надійшли до довідково-правової системи «Дінай:Професіонал» протягом кожного конкретного дня.

- «Календар бухгалтера» допоможе Вам не тільки вчасно підготувати і здати звітність, але й швидко знайти необхідні форми за допомогою гіперпосилань; також календар нагадає Вам про терміни сплати зборів, платежів, внесків, і за допомогою гіперпосилань переведе Вас на документи, що регламентують порядок їх здійснення, а також на консультації з заповнення форм.

інструментальні можливості

- «Пошук розділів» призначений для зручної та ефективної роботи з багаторівневим динамічним інтелектуальним класифікатором. Задавши в картці пошуку розділів слова, що характеризують тему Вашого питання, Ви знайдете всі тематичні добірки, у назві яких ці слова зустрічаються.

- «Простий пошук документа» зручний у випадках, коли користувач має мінімум інформації про шукані документи. Обравши одну з трьох закладок, Ви тим самим обмежуєте діапазон пошуку одним з трьох інформаційних блоків ( НОРМАТИВНИХ АКТІВ, КОНСУЛЬТАЦІЙ, ДОВІДОК / БЛАНКІВ). Залежно від обраного блоку в формі відображаються поля для реквізитів, властивих заданому типу документів.

- «Розширений пошук» (викликається шляхом натискання на кнопку «Додати реквізити документа» у формі простого пошуку) дозволяє звузити діапазон шуканих документів, обмеживши пошук документами одного або декількох типів, а також відібрати документи за ознакою органу, що його видав.

- «Контекстний пошук» (викликається шляхом натискання на кнопку «Додати в пошук слова з тексту»). Діапазон пошуку звужується і обмежується тільки тими документами, в тексті яких містяться задані словосполучення чи окремі слова.

інструментальні можливості

- «Розширений пошук усередині документа» надзвичайно зручний для роботи з великими документами. Цей інструмент допоможе Вам знайти в документі фрагменти тексту, що Вас цікавлять. Програмістами Компанії «Дінай» вперше в Україні реалізовано унікальний алгоритм пошуку: Ви зможете знайти не тільки задане словосполучення, але і фразу, в якій шукані слова розділені іншими, невідомими Вам словами (до 5-ти слів).

- Значно спрощує роботу з документами, представленими в довідково-правовій системі «Дінай: Професіонал», і функція «Схема документа» . Натискання на відповідну кнопку відображає структуру змісту документа, що дозволяє швидко перейти до потрібного розділу, статті або пункту без необхідності перегляду всього документа.

- «Посилання з документа» представляють собою список всіх документів, на які посилається даний документ. За гіперпосиланнями Ви зможете перейти до повних текстів цих документів.

- «Посилання на документ» представляє собою список документів, які посилаються на даний документ. За гіперпосиланнями Ви зможете перейти до повних текстів цих документів.

Copyright © 2007 "СофтСервіс". Всі права захищені. Дизайн і розробка Олександр Любенко. Підтримка і супровід Наталія Кіліпко .