Довідково-правові системи (ДПС)
Референт-Консультант
Інфо-Бухгалтер
Сторінка
користувача


Програмні продукти, надані фірмою "Софтсервіс"

1. Довідково-правові системи (ДПС) із законодавства України від Компанії Дінай .
Фірма "Софтсервіс" є дилером у місті Харкові Компанії «Дінай»(м. Київ), розробника довідково-правових систем (ДПС).

2. Програма автоматизації бухгалтерського обліку "Інфо-Бухгалтер".
Фірма "Софтсервис" - представник на Україні ТОВ "Інфо-Бухгалтер" (м. Москва), розробника бухгалтерської програми "Інфо-Бухгалтер".

3. Власні розробки фірми "Софтсервис" .
- Фірма " Софтсервіс" є розробником налаштувань під українське законодавство для бухгалтерської програми "Інфо-Бухгалтер".
- Користувачі будь-яких програмних продуктів від фірми "Софтсервис" з метою довідково-інформаційної та методичної підтримки отримують в подарунок оновлюваний комп'ютерний довідник "Референт-Консультант" - нормативні документи Харківського регіону, огляди змін українського законодавства та бухгалтерської преси, консультаційні матеріали, огляди ділових новин в Харківському регіоні, в Україні, країнах СНД, в інших країнах світу.

Компанія «Дінай» була створена 25 грудня 1992 року. Сьогодні це одна з найбільших вітчизняних організацій, що спеціалізуються на інформаційно-правовій підтримці українського бізнесу.

Довідково-правові системи (їх також називають інформаційно-правові системи, правові системи, комп'ютерні довідники з законозательства) - це особливий клас електронних баз даних, в яких зібрані тексти нормативних документів органів державної влади та інші спеціалізовані матеріали. Програмна оболонка систем оснащена спеціальним інструментарієм для зручної роботи з інформаційним масивом.

Залежно від інформаційного наповнення, правові системи бувають загальнозаконодавчі та спеціалізовані.

Загальнозаконодавча правова система - це електронна база даних, в якій міститься все законодавство України. У лінійці правових систем «Дінай» загальнозаконодавчою є правова система «Дінай : Професіонал» .

Спеціалізована правова система містить законодавство, яке регулює певну галузь. Компанія «Дінай » представляє 5 спеціалізованих правових систем:
«Дінай : Гросбух» - оподаткування та бухгалтерський облік.
«Дінай : Бос» - господарські та трудові відносини.
«Дінай : ЗЕДексперт» - зовнішньоекономічна діяльність.
«Дінай : Судова практика» - практика вирішення судових суперечок.
«Дінай : Цінні папери» - ринок цінних паперів.

Довідково-правові системи «Дінай» побудовані за принципом «Все, що Вам необхідно, і нічого зайвого». Працюючи з цими правовими системами, Ви економите час на пошук відповідей на Ваші запитання, отримуючи при цьому максимально повну і достовірну інформацію.


Підприємства бувають різні - великі і малі. Відповідно і господарські завдання, що стоять перед ними, часом відрізняються кардинальним чином. Для їх виконання розробники автоматизованих програм пропонують продукти від простих до суперскладних. Але в цьому ряду є програми, які можуть врахувати специфіку практично будь-якого конкретного користувача.

Чільне місце серед них займає програма «Інфо-бухгалтер» , призначена для автоматизації бухгалтерського і податкового обліку на малих і середніх підприємствах.

Користувачі програми «Інфо-бухгалтер» можуть обходитися без допомоги програміста, а найголовніше самостійно освоїти програму.

Багато фахівців, які розробляють програми для бухгалтерського обліку, визнають унікальність і якість програми «Інфо-бухгалтер», а користувачі її просто полюбили.

Що відрізняє її від інших - це простота освоєння і зручність в роботі.

"Інфо-Бухгалтер" чи не єдина програма, яка дозволяє більшості бухгалтерів відразу сісти працювати, а не вчитися".
............... ............... ............... Журнал " Головбух " . Автоматизація бухобліку.

"Інфо-Бухгалтер" - компактна, зручна і улюблена бухгалтерами програма. Вона може бути легко адаптована до будь-якій методиці обліку".
............... .............................. ............... Журнал "Бухгалтер і комп'ютер "

Довіра користувачів - основний показник роботи нашої компанії.

Ми пишаємося тим, що наші клієнти з року в рік не тільки продовжують співпрацювати з нами, але і рекомендують наші програми своїм знайомим бухгалтерам.

Якщо Ви довірите нам процес автоматизації обліку Вашої компанії, ми докладемо всі зусилля , щоб співпраця між нашими фірмами була довгостроковою, плідною і взаємовигідною.

 
НОВИНИ
28.07.20
Дайджест для бухгалтера та бізнесмена - 30/10
Детальніше ...

28.07.20
Реферативный журнал для бухгалтера - 30/10
Детальніше ...

28.07.20
НОВЕ В ПРОГРАМІ ІНФО-БУХГАЛТЕР - версія 20.30 (28.07.20 р.)

Читати...

26.11.13
Вийшла нова версія комп'ютерного довідника "Референт-Консультант"


07.10.13
Компанія "Дінай" оголошує про комерційний запуск свого нового продукту - довідково-правових систем сімейства Дінай Air *
Детальніше ...

Професійний податковий облік в програмному комплексі "Інфо-Бухгалтер", Автоматично з Дт-Кт № 37 (15.9.2008)
Читати...

Copyright © 2007 "СофтСервіс". Всі права захищені. Дизайн і розробка Олександр Любенко. Підтримка і супровід Наталія Кіліпко .