Довідково-правові системи (ДПС)
Референт-Консультант
Інфо-Бухгалтер
Сторінка
користувача

Довідково-правові системи (ДПС) "Дінай"

Компанія «Дінай» була створена 25 грудня 1992 року. Сьогодні це одна з найбільших вітчизняних організацій, що спеціалізуються на інформаційно-правовій підтримці українського бізнесу.

Довідково-правові системи (їх також називають інформаційно-правові системи, правові системи, комп'ютерні довідники з законозательства) - це особливий клас електронних баз даних, в яких зібрані тексти нормативних документів органів державної влади та інші спеціалізовані матеріали. Програмна оболонка систем оснащена спеціальним інструментарієм для зручної роботи з інформаційним масивом.

Залежно від інформаційного наповнення, правові системи бувають загальнозаконодавчі та спеціалізовані.

Довідково-правові системи «Дінай» побудовані за принципом «Все, що Вам необхідно, і нічого зайвого». Працюючи з цими правовими системами, Ви економите час на пошук відповідей на Ваші запитання, отримуючи при цьому максимально повну і достовірну інформацію.


Загальнозаконодавча правова система «Дінай: Професіонал» була створена з метою задовольнити потреби користувачів в більш повному обсязі інформації, ніж той, яку можуть дати навіть 5 спеціалізованих правових систем разом. Такий обсяг інформації необхідний у першу чергу юристам, а також бухгалтерам, коло обов'язків яких виходить за рамки суто бухгалтерських.

«Дінай: Професіонал» дуже ефективний як корпоративна правова система - тематичне дерево інтелектуального класифікатора дозволить кожному фахівцю вибрати інформацію, що цікавить саме його.

Система доступна в форматах офф-лайн (встановлення на комп'ютер користувача) и "Дінай Air" (доступ через Інтернет)


Спеціалізована довідково-правова система, що забезпечує інформаційно-правову підтримку професійної діяльності бухгалтера. Прекрасно підійде для бухгалтерії малого та середнього підприємства.

Система доступна в форматах офф-лайн (встановлення на комп'ютер користувача) и "Дінай Air" (доступ через Інтернет)


Спеціалізована правова система, спрямована на висвітлення питань законодавчого регулювання господарських і трудових відносин на підприємствах різних форм власності та видів діяльності. Якщо Ви керуєте невеликим підприємством або тільки збираєтеся організувати або розширити свій бізнес - ця правова система для Вас!

Головний бухгалтер на підприємстві оцінить довідково-правову систему «Дінай:Бос» як доповнення до ДПС «Дінай:Гросбух» в рамках «Бізнес-комплекту» , а надійним помічником юриста стане комбінація систем «Дінай:Бос» і «Дінай:Судова практика» («Юркомплект») .

Система доступна в форматах офф-лайн (встановлення на комп'ютер користувача) и "Дінай Air" (доступ через Інтернет)


Спеціалізована правова система , докладно висвітлює всі правові аспекти зовнішньоекономічної діяльності . Це - незамінний інструмент для фахівців організацій, що працюють із зарубіжними партнерами : бухгалтерів, менеджерів, кадровиків, юристів.

Довідково-правова система «Дінай:ЗЕДексперт» є самодостатнім інструментом. У той же час для підприємств, що працюють із зарубіжними партнерами, корисним буде її поєднання з системами «Дінай:Гросбух» і «Дінай:Бос» .


Унікальний на українському ринку продукт - довідково-правова система, в якій висвітлено різні аспекти законодавчого регулювання розміщення, обігу та обліку цінних паперів, діяльності суб'єктів фондового ринку, а також особливості здійснення приватизації.

Містить в собі повний спектр консультаційної і довідкової інформації правова система «Дінай:Цінні папери» є незамінним інструментом інформаційної підтримки підприємств-учасників ринку цінних паперів.


Спеціалізована правова система, що представляє практику вирішення спірних питань, що виникають у різних видах діяльності підприємств та стосуються різних галузей права. Така інформація потрібна не тільки юристам, суддям , а й іншим користувачам, що бажають звернутися до практики вирішення судових спорів з потрібних питань, в тому числі і бухгалтерам.


Copyright © 2007 "СофтСервіс". Всі права захищені. Дизайн і розробка Олександр Любенко. Підтримка і супровід Наталія Кіліпко .