Довідково-правові системи (ДПС)
Референт-Консультант
Інфо-Бухгалтер
Сторінка
користувача

Спеціалізована правова система, що представляє практику вирішення спірних питань, що виникають у різних видах діяльності підприємств та стосуються різних галузей права. Така інформація потрібна не тільки юристам, суддям , а й іншим користувачам, що бажають звернутися до практики вирішення судових спорів з потрібних питань, в тому числі і бухгалтерам.

ІНФОРМАЦІЙНЕ НАПОВНЕННЯ
 • Конституція, кодекси
 • всі нормативні акти , що регламентують роботу системи судоустрою, діяльність органів прокуратури, процесуальне законодавство
 • всі редакції нормативних актів на будь-яку дату
 • коментарі експертів до найбільш важливих і складних нормативних актів
 • міжнародні угоди: міжнародний арбітраж, правоохоронні питання, боротьба із злочинністю
 • консультації з провідних спеціалізованих друкованих видань
 • база судових рішень, постанов, роз'яснень
 • Зразки процесуальних документів та документів для звернення до суду, типові документи і бланки
 • довідкова інформація з питань судочинства та процесуального законодавства
 • База офіційних оголошень про БАНКРУТСТВО
  Більше 45 тис. документів впорядковані за допомогою багаторівневого класифікатора
 • Судова практика
 • Судові роз'яснення та узагальнення

 • - господарські справи ;
  - цивільні справи;
  - кримінальні справи;
  - справи адміністративної юрисдикції;
  - справи про адміністративні правопорушення;
 • Процесуальне законодавство. Підсудність. Підвідомчість.

 • - господарсько-процесуальне законодавство
  - цивільно-процесуальне законодавство
  - кримінально-процесуальне законодавство
  - адміністративно-процесуальне законодавство
  - судова експертиза
  - забезпечення позову
  - підсудність. Підвідомчість
 • Виконавче право
 • Організація системи судоустрою
 • Призначення, обрання і звільнення суддів
 • Кримінальне законодавство
 • Безоплатна правова допомога
 • Інформація щодо законопроектів
СТРУКТУРА ІНФОРМАЦІЙНОГО МАСИВУ
Структура інформаційного масиву

- Вся інформація представлена у вигляді трьох великих інформаційних блоків: «Нормативні документи», «Консультації», «Бланки, довідки, новини».

- Інформація в блоках систематизована за допомогою «Динамічного інтелектуального класифікатора» - унікального дерева тематичних добірок, які дозволять Вам глибоко вивчити вибрану тему, не упускаючи деталей. А сортування в добірках за типом, органом, датою або номером допоможе Вам вивести на верхній рівень найбільш цікаві для Вас документи. У тематичних добірках знаходяться тільки діючі документи. Якщо документ втратив силу, він переноситься в архів.

АНАЛІТИЧНІ РЕСУРСИ

- «Огляди законодавства» щотижня готуються аналітиками Компанії «Дінай» і являють собою інформацію про зміни в законодавстві, що регулює систему судочинства, а також у процесуальному законодавстві;

- «Законодавчий анонс» вперше в Україні запропоновано Компанією «Дінай» користувачам правових систем. Анонс готується щотижня і являє собою список документів, які надійшли на реєстрацію в Міністерство юстиції України. За допомогою цього ресурсу Ви зможете «Бачити на крок вперед», прогнозуючи ситуацію на важливому для Вас ділянці законодавчого поля.

- Бюлетень «Документи, які набирають чинності» вперше в Україні запропонований Компанією «Дінай» користувачам правових систем. Бюлетень готується щодня. З його допомогою Ви дізнаєтесь, які документи набули чинності в конкретний день і не пропустіть важливі зміни в законодавстві. При необхідності, Ви зможете перейти до цікавого Вам документа за гіперпосиланням.

- Аналітична обробка текстів документів - всі зміни в текстах нормативних документів виділені кольором: червоним - самі останні зміни, зеленим - всі попередні зміни, а сірим курсивом додані коментарі наших спеціалістів щодо того, коли і яким документом ці зміни вносилися.

ІНСТРУМЕНТАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ
інструментальні можливості

- «Нові документи» формуються щодня і представляють собою добірки документів, що надійшли до довідково-правової системи «Дінай:Судова практика» в кожен конкретний день.

- Кнопки швидкого переходу дозволяють миттєво перейти у відповідний розділ з найсвіжішими нормативними документами, консультаціями або матеріалами довідково-новинного характеру.

- «Пошук розділів» призначений для зручної та ефективної роботи з багаторівневим динамічним інтелектуальним класифікатором. Задавши в картці пошуку розділів слова, що характеризують тему Вашого питання, Ви знайдете всі тематичні добірки, у назві яких ці слова зустрічаються.

інструментальні можливості

- «Простий пошук документа» зручний у випадках, коли користувач має мінімум інформації про шуканих документах. Обравши одну з трьох закладок, Ви тим самим обмежуєте діапазон пошуку одним з трьох інформаційних блоків (НОРМАТИВНИХ АКТІВ, КОНСУЛЬТАЦІЙ, ДОВІДОК/БЛАНКІВ.) . Залежно від обраного блоку у формі відображаються поля для реквізитів, властивих заданому типу документів.

«Розширений пошук» (викликається шляхом натискання на кнопку «Додати реквізити документа» у формі простого пошуку) дозволяє звузити діапазон шуканих документів, обмеживши пошук документами одного або декількох типів, а також відібрати документи за ознакою видавших їх органів.

«Контекстний пошук» (викликається шляхом натискання на кнопку «Додати до пошуку слова з тексту»). Діапазон пошуку звужується і обмежується тільки тими документами, в тексті яких містяться задані словосполучення чи окремі слова.

- «Розширений пошук усередині документа» надзвичайно зручний для роботи з великими документами. Цей інструмент допоможе Вам знайти в документі фрагменти тексту, що цікавлять Вас. Програмістами Компанії «Дінай» вперше в Україні реалізовано унікальний алгоритм пошуку: Ви зможете знайти не тільки задане словосполучення, але і фразу, в якій шукані слова розділені іншими, невідомими Вам, словами (до 5-ти слів).

інструментальні можливості

- Значно спрощує роботу з документами, представленими в довідково-правовій системі «Дінай:Судова практика», і функція «Схема документа» . Натискання на відповідну кнопку відображає структуру змісту документа, що дозволяє швидко перейти до потрібного розділу, статті або пункту без необхідності перегляду всього документа.

- «Посилання з документа» представляють собою список всіх документів, на які посилається даний документ. За гіперпосиланнями Ви зможете перейти до повних текстів цих документів.

- «Посилання на документ» представляє собою список документів, які посилаються на даний документ. За гіперпосиланнями Ви зможете перейти до повних текстів цих документів.

- «Документи користувача» являють собою спеціальний розділ, в якому Ви можете створити власний класифікатор з документів, якими часто користуєтеся.

Copyright © 2007 "СофтСервіс". Всі права захищені. Дизайн і розробка Олександр Любенко. Підтримка і супровід Наталія Кіліпко .